Menu
Sepetim

HAZIR SOLAR PAKETLER

Güneş Enerjisi Hazır Paket Nedir ? 

Paket sistemler, elektriksiz hanelerin elektrik ihtiyacına uygun, ekonomik, güvenilir ve kaliteli enerji çözümleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Satış sonrası kurulum aşamasında teknik destek sağlamaktayız. Bataryalı sistemler şehir şebekesinin olmadığı bölgelerde kullanılmaktadır. Ürettikleri elektriği pillerde depolayan sistemlere off-grid güneş enerjisi sistemleri denir. Solar Hazır Paketlerde , malzemelerle birlikte hazır paketlerdir. Seçtiğiniz solar paket ile hangi elektronik cihazları çalıştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Güneş Paketleri Nelerden Yapılmıştır?

Solar Paket Sistem tasarımları evinizin ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Bu ihtiyaçlar meskende elektrik ile sağlanacak maddelere göre belirlenir. Ayrıca sistemin kullanılacağı sezon da oldukça önemlidir. Güneş ışınımının mevsimsel bir değişimi vardır. Güneş radyasyonu yaz aylarında daha fazla ve daha uzun süre görünürken, kış aylarında dünya üzerinde üretim giderek daha az görünür. 

Güneş paneli paket sistemlerinde güneş panelleri , inverterler , jel aküler , solar kablolar , solarkonnektörler , solar altyapılar vb . sistemlerde kullanılan temel malzemelerdir.

Solar Paket Sistem Çeşitleri Nelerdir?

Çatı alanı, güneş enerjisi üretim sistemlerinin seçiminde etkili bir belirleyicidir. Panellerin montaj yönü yüksek üretim için önemlidir. Montaj alanı panellerin ölçülerine göre belirlenir. Kullanacağınız panel çatı alanınıza göre değişiklik gösterebilir. Paket sistem tiplerindeki güneş paneli , inverter, akü farklılıkları, güneş enerjisi paketlerinde de farklılıklara neden olmaktadır.

Güneş Paneli Paket Sistemlerinde en büyük farkı inverter gücü belirler. Sistemde çalışacak cihazların ani güçlerini karşılayacak güçte inverter seçilir. İnverterimizin voltajı ve çalışma aralığı kullanılacak panel ve bataryayı etkilemektedir. Sistemde güneş paneli, invertör ve akü birbirine bağlı olarak seçilir.

Şebeke olmayan yerlerde elektriği sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltir.

Şebekenin olduğu yerlerde sizi elektrik faturasından kurtarırlar.

Şebeke ve yüksek tüketimin olduğu lokasyonlarda tasarruf sağlar.

Şebeke olan lokasyonlarda elektrik satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Kamp karavan alanlarına göre portatif sistemler bulunmaktadır.

Güneş Enerji Sistemleri En Çok Nerelerde Kullanılır?

En çok tercih edilen güneş enerjisi sistemleri bataryalı sistemlerdir. Şehir şebekesinin olmadığı bölgelerde ise şebekeden bağımsız akü paketleri kullanılmaktadır. Bataryalı sistemler ayrıca şehir şebekesinin olduğu bölgelerde elektrik kesintilerini önlemek için (güneş jeneratör amaçlı) kullanılmaktadır. Bağ bahçe evleri, hobi bahçeleri, çoban evleri, prefabrik evler, konteynerler, tekneler, karavanlar ve çiftlikler vb. alanlarda güneş enerjisi sistemleri sıklıkla tercih edilmelidir. Tarla ve bahçe sulamasında güneş enerjisi sistemi kullanmak istiyorsanız Tarımsal Sulama paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Güneş Paneli Paket Sistem Fiyatları Nedir? 

Paket sistem fiyatları kullanılan malzemelere ve sistemin kullanılacağı yere göre değişmektedir. Küçük kapasiteli paketler, orta kapasiteli paketler ve büyük paketler dolar ile doğru orantılı olarak fiyatlandırılmalıdır. Güneş enerjisi paket sistemlerine ek olarak ev için güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri fiyatları (maliyetleri) için lütfen web sitemizi ziyaret ederek bizi arayınız.

Solar paket ve hibrit paket listesini tespit edip alışveriş yapabilirsiniz. Evler için villalarda güneş enerjisi sistemlerinde fiyatlandırma değişmektedir. Güneş enerjisi paket fiyatları için sitemizi inceleyiniz.

Tekne veya Karavan Solar Paket Başvuruları Nasıl Yapılır?

Tekne güneş enerjisi paneli, tekne güneş enerjisi fiyatlarını detaylı olarak inceleyelim. Teknelere güneş paneli konulacak yer kısıtlı. Pano seçimi ve sayısı montaj yapılacak alana göre yapılır. Teknelerde montaj kolaylığı ve panelin hafifliği nedeniyle esnek güneş panelleri tercih edilmelidir. Esnek paneller oldukça hafiftir.

Büyük yolcu teknelerinde gölgeleme alanının üstüne güneş panelleri yerleştirilebilir. Teknede kullanılacak solar invertör, solar şarj regülatörü ve konnektör (solar kablo ve konnektör) seçimi çok önemlidir. Sürekli su üzerinde olan tekneler için malzeme seçiminde nem dikkate alınmalıdır. Marina dostu korozyona dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır. Bağlantı malzemelerinin kalıplanması, eviricinin sıvı teması sistemin çalışmasını engeller. Ve birçok markada malzemeler garanti kapsamı dışındadır.

Güneş Enerjisi ile Araç Üstü Elektrik Üretimi

Karavan Güneş Enerjisi (Güneş Enerjisi) Sistemleri Nelerdir?

Karavan tatillerinizde elektrik kesintisi yaşamak en son isteyeceğimiz şey. Bu durumu yaşamamak ve yaşam kalitemizi arttırmak için mutlaka güneş enerjisi sistemi kurulmalıdır. Karavan elektrik sisteminde yani güneş enerjisi sistemlerinde kullanılan ana malzemeleri sıralayalım.

Karavan için Güneş Enerjisi Kullanımı

Karavan için Güneş Paneli

Karavan Güneş Paneli Nasıl Kurulur?

Karavan güneş enerjisi sistemlerinde birçok güneş paneli çeşidi kurulur.

Alüminyum profiller kendinden kılavuzlu vidalarla (özel vidalar) karavana sabitlenir.

Güneş Panelleri orta tutucu ve finişer ile profillere sabitlenir. (Panolar delinmemelidir. Aksi takdirde garanti kapsamına girmezler.) Karavanlar özel malzemeler ile su çekmezler. Enerji evi firması olarak kurduğumuz karavanlarda bunu garanti edebiliyoruz .

İsteğe göre karavan montaj aparatı ile de montajı yapılabilir.

Güneş paneli montajı tamamlanmış sistemlerde inverter, şarj kontrol ve akü grubu karavan içerisine monte edilir. Karavan buat kapağı ile güneş panellerinden gelen kabloları karavana güvenle indirebilirsiniz. Karavanınızı delmeniz gereken durumlarda sızdırmazlık sağlar ve kabloların geçtiği yerlerden karavanınızın su almasını engeller.

Karavan için Güneş Enerjisi

Solar Bağ Evi Paket Sistemi yani Bağ Evi Güneş Enerjisi Paket Sistemi nedir?

Bağ evleri için güneş enerjisi sistemlerinde güneş panelleri ile elektrik üretiyoruz. Üretilen elektriği inverter ile şebeke elektriğine çeviriyoruz. Üretilen enerji güneş pilleri ile depolanmaktadır. Elektrik şebekesinin olmadığı yerde elektrik üretirsiniz. Trafo, direk, enerji nakil hattı masrafı olmadan elektriği kullanabilirsiniz.

Bağ güneş enerjisi paket sistemleri de diğer paket sistemler gibi Türkiye şartlarındaki ortalama radyasyon değerleri ile hesaplanmaktadır.

Solar Hybrid Paketi Nedir?

Rüzgar türbinleri bölgesel olarak güneş enerjisinden elektrik üretim sistemlerine entegre edilmektedir. Güneş panelleri güneş radyasyonu ile elektrik üretirken, rüzgar türbinleri rüzgar ile elektrik üretir. Pilleri desteklemek için hibrit güneş sistemleri kurulur.

Marka: QTECH
Buzdolabı Tv Paketinde Neler Kullanabiliriz?  ÜRÜN ADI SÜRE Mini Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 2 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Paket İçeriği  Ürün Adı ..
27.342,59TL
Vergiler Hariç:22.785,50TL
Marka: QTECH
Mini Ev Paketinde Neler Kullanabiliriz ?  ÜRÜN ADI SÜRE Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 2 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Paket İçeriği Ürün Adı Adet ..
39.594,85TL
Vergiler Hariç:32.995,70TL
Marka: QTECH
 Tv Aydınlatma Paketinde Neler Kullanabiliriz? ÜRÜN ADI SÜRE Led TV 8 Saat  Uydu Alıcı 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Ampul 2 adet 8 Saat  Paket İçeriği  Ürün Adı Adet 205 Watt Mo..
16.890,11TL
Vergiler Hariç:14.075,09TL
Marka: QTECH
Mini Ev Paketi Yaz Kış İle Neler Kullanabiliriz? ÜRÜN ADI SÜRE Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 4 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Paket İçeriğiÜrün AdıAdet335 Watt Monokristal ..
62.472,64TL
Vergiler Hariç:52.060,53TL
Marka: QTECH
Standart Bağ Evi Paketinde Neler Kullanabiliriz? ÜRÜN ADI SÜRE Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 4 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Dizüstü Bilgisayar Sınırsız Ufak Ev Aletleri 1 Saat ..
34.610,88TL
Vergiler Hariç:28.842,40TL
Marka: QTECH
Standart Bağ Evi Paketinde Neler Kullanabiliriz? Ürün Adı Adet 335 Watt Monokristal  Güneş Paneli 5 200 Amper Jel Akü 2 3 Kw Akıllı Tam Sinüs İnverter 1 6 mm Solar Kablo 20 Mc4 Konnektör 2 Paket İçeriği ..
78.428,25TL
Vergiler Hariç:65.356,88TL
Marka: QTECH
Lüks Bağ Evi Paketinde Neler Kullanabiliriz ? ÜRÜN ADI SÜRE Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 10 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Dizüstü Bilgisayar Sınırsız Uf..
128.648,64TL
Vergiler Hariç:107.207,20TL
Marka: QTECH
Ekonomik Kullanım İle Ev Paketinde Neler Kullanabiliriz ? ÜRÜN ADI SÜRE Buzdolabı 24 Saat Uydu Alıcı 8 Saat  Led Tv 8 Saat  Ampul 10 adet 8 Saat  Telefon Şarj Sınırsız Dizüstü Bilgisayar Sınırsız Ufak Ev Aletleri 2 ..
161.390,53TL
Vergiler Hariç:134.492,11TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.