İnverter Tamiri

İnverter, bir güneş enerjisi sistemindeki en önemli ekipmanlardan biridir. Bir güneş panelinin ürettiği doğru akım (DC) elektriğini, elektrik şebekesinin kullandığı alternatif akım (AC) elektriğine dönüştüren bir cihazdır. DC'de elektrik, bir yönde sabit voltajda tutulur. AC'de voltaj pozitiften negatife değişirken elektrik devrede her iki yönde de akar. İnverterler , elektrik gücünün akışını düzenleyen güç elektroniği adı verilen bir cihaz sınıfının yalnızca bir örneğidir .

Temel olarak, bir inverter, bir DC girişinin yönünü çok hızlı bir şekilde ileri geri değiştirerek DC'den AC'ye dönüştürmeyi gerçekleştirir. 

İnverter Tamiri

Güneş Paneli olarak Güneş Enerji Sistemlerinde kullanılan çok farklı tip ve güçte bulunan inverter kartlarınızın arıza tespitini ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Teknik Serviste bulunan uzman kadrolarımızla  gerçek çalışma koşullarında inverter tamirlerinizi yüksek başarı oranları ile yapmaktayız . Firma olarak on grid inverter, off grid inverter ve hibrit inverterlerinizin bakım onarım ve tamiratlarını %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmekteyiz.

İnverter Tamiri, inverter bakımı ve onarımı konusunda bizi 0312 419 88 11 nolu telefondan arayabilirsiniz.